- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Ικανότητα φόρτισης | 8 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 76 dB |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία, Добавяне на дрехи по време на програма, Οθόνη LED, Регулиране на скоростта на въртене, Προστασία από παιδιά |
| Τεχνολογία | BLDC мотор |
| Προγράμματα πλύσης | 14 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 14 |
| Υψος | 85.5 cm |
| Πλάτος | 53 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 47.3 kWh |
| Εγγύηση | 60 месеца |