- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Alb negru |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Capacitate de încărcare | 8 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 76 dB |
| Funcții | Start intarziat, Temperatura reglabilă, Adăugarea de haine în timpul unui program, Display LED, Reglarea vitezei de rotație, Protecția împotriva copiilor |
| Tehnologii | BLDC мотор |
| Programe de spălare | 14 |
| Numărul de programe de spălare | 14 |
| Înălţime | 85.5 cm |
| Lăţime | 53 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Consum de energie / 100 de spălări | 47.3 kWh |
| Garanție | 60 месеца |