- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял/Черен |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Вид пералня | Стандартна |
| Енергиен клас | E |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас D |
| Функции | Отложен старт, Допълнително изплакване, Бързо пране, Заключване за деца, LED дисплей, Почистване на барабана |
| Програми за изпиране | Спално бельо |
| Височина | 84 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 45 cm |
| Тегло | 53 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |