- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία D |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Επιπλέον ξέβγαλμα, Бързо пране, Κλείδωμα για παιδιά, Οθόνη LED, Почистване на барабана |
| Προγράμματα πλύσης | Спално бельо |
| Υψος | 84 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Βάρος | 53 Kg |
| Εγγύηση | 60 месеца |