- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Alb negru |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Tipul de rufe | Standard |
| Clasa energetică | E |
| Eficiența centrifugării | Clasa D |
| Funcții | Start intarziat, Extra clătire, Spălătorie, Blocarea copiilor, Display LED, Curățarea tamburului |
| Programe de spălare | Sleepwear |
| Înălţime | 84 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Greutate | 53 Kg |
| Garanție | 60 месеца |