
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Тъмносив |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Капацитет на зареждане | 9 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 62 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Годишна енергийна консумация | 49 kWh |
| Функции | Отложен старт, Инверторен мотор, Пране с пара, LED дисплей, Защита от деца |
| Защитни функции | Защита от деца |
| Нива на скорост при центрофугиране | 1400 |
| Брой програми за изпиране | 14 |
| Височина | 89 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 57 cm |
| Тегло | 67 Kg |
| Диаметър люк | 36 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |
| Гаранция | 60 месеца |