(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Ικανότητα φόρτισης | 9 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Δεξιά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 62 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 49 kWh |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Μοτέρ inverter, Пране с пара, Οθόνη LED, Προστασία από παιδιά |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 1400 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 14 |
| Υψος | 89 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 57 cm |
| Βάρος | 67 Kg |
| Διάμετρος καταπακτής | 36 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |
| Εγγύηση | 60 μήνες |