(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Gri închis |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Capacitate de încărcare | 9 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Dreapta |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 62 dB |
| Subţire | Nu |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Consumul anual de energie | 49 kWh |
| Funcții | Start intarziat, Invertor Motor, Spălătorie cu abur, Display LED, Protecția împotriva copiilor |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor |
| Niveluri de viteză de rotire | 1400 |
| Numărul de programe de spălare | 14 |
| Înălţime | 89 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 57 cm |
| Greutate | 67 Kg |
| Diametrul trapei | 36 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |
| Garanție | 60 luni |