
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Цвят | Сив |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Капацитет на зареждане | 10 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 62 dB |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас B |
| Годишна енергийна консумация | 45 kWh, 45 kWh |
| Брой програми за изпиране | 14 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 57 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Гаранция | 60 месеца, 60 месеца |