- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Culoare | gri |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Capacitate de încărcare | 10 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 62 dB |
| Eficiența centrifugării | Clasa B |
| Consumul anual de energie | 45 kWh, 45 kWh |
| Numărul de programe de spălare | 14 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 57 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Garanție | 60 luni, 60 luni |