- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Ικανότητα φόρτισης | 10 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 62 dB |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κλάση Β |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 45 kWh, 45 kWh |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 14 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 57 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Εγγύηση | 60 μήνες, 60 μήνες |