
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял / Черен |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1400 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 60 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A до G |
| Годишна енергийна консумация | 45 kWh |
| Функции | Отложен старт, Инверторен мотор, Заключване, Заключване за деца, LED дисплей |
| Защитни функции | Защита от деца, Заключване на вратата |
| Брой програми за изпиране | 16 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 48 cm |
| Тегло | 60 Kg |
| Диаметър люк | 49.7 cm |
| Гаранция | 24 месеца |