(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | Alb negru |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1400 rpm |
| Deschiderea trapei | Dreapta |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 60 dB |
| Subţire | Nu |
| Clasa energetică | Clasa energetica A din gama A pana la G |
| Consumul anual de energie | 45 kWh |
| Funcții | Start intarziat, Invertor Motor, Lacăt, Blocarea copiilor, Display LED |
| Funcții de protecție | Protecția împotriva copiilor, Încuietoare |
| Numărul de programe de spălare | 16 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Greutate | 60 Kg |
| Diametrul trapei | 49.7 cm |
| Garanție | 24 luni |