(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1400 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Δεξιά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 60 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 45 kWh |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Μοτέρ inverter, Заключване, Κλείδωμα για παιδιά, Οθόνη LED |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά, Κλείδωμα πόρτας |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 16 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 48 cm |
| Βάρος | 60 Kg |
| Διάμετρος καταπακτής | 49.7 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |