- Изчерпано

- Капацитет: 7 кг
- Годишна енергийна консумация: 195 kWh
- Обороти при центрофугиране: 1000 об/мин.
- Размери
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 53 см
- Регулация на оборотите
- LED дисплей
- Механичен контрол
- Таймер за отложен старт
- Голям удобен люк за предно зареждане
- Дясно отваряне
- Консумация на вода за цикъл: 45 литра
- Ниво на шум при центрофугиране: 76 dB
- Ниво на шум при пране: 58 dB
- Технология ECO
- 15 Програми за изпиране
- Времетраене на програмата Quick(бърза): 15 минути
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Капацитет: 7 кг
- Годишна енергийна консумация: 195 kWh
- Обороти при центрофугиране: 1000 об/мин.
- Размери
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 53 см
- Регулация на оборотите
- LED дисплей
- Механичен контрол
- Таймер за отложен старт
- Голям удобен люк за предно зареждане
- Дясно отваряне
- Консумация на вода за цикъл: 45 литра
- Ниво на шум при центрофугиране: 76 dB
- Ниво на шум при пране: 58 dB
- Технология ECO
- 15 Програми за изпиране
- Времетраене на програмата Quick(бърза): 15 минути
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 76 dB |
| Ниво на шум при пране | 58 dB |
| Годишна енергийна консумация | 195 kWh |
| Среден разход на вода за година | 10337 l |
| Функции | Отложен старт |
| Технологии | 3D AquaTronic |
| Програми за изпиране | 15 |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 53 cm |
| Тегло | 70 Kg |
| Консумация на енергия / 100 измивания | 69 kWh |
| Клас на ефективност на сушене | C, C |