- Χωρίς απόθεμα

- Χωρητικότητα: 7 κιλά
- Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 195 kWh
- Ταχύτητα στυψίματος: 1000 rpm.
- Διαστάσεις
Ύψος: 85 cm
Πλάτος: 60 cm
Βάθος: 53 cm
- Ρύθμιση στροφών
- Οθόνη LED
- Μηχανικός έλεγχος
- Χρονοδιακόπτης καθυστέρησης έναρξης
- Μεγάλη βολική μπροστινή καταπακτή φόρτωσης
- Δεξί άνοιγμα
- Κατανάλωση νερού ανά κύκλο: 45 λίτρα
- Επίπεδο θορύβου στυψίματος: 76 dB
- Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο: 58 dB
- Τεχνολογία ECO
- 15 προγράμματα πλυσίματος
- Διάρκεια προγράμματος Quick: 15 λεπτά
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Χωρητικότητα: 7 κιλά
- Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 195 kWh
- Ταχύτητα στυψίματος: 1000 rpm.
- Διαστάσεις
Ύψος: 85 cm
Πλάτος: 60 cm
Βάθος: 53 cm
- Ρύθμιση στροφών
- Οθόνη LED
- Μηχανικός έλεγχος
- Χρονοδιακόπτης καθυστέρησης έναρξης
- Μεγάλη βολική μπροστινή καταπακτή φόρτωσης
- Δεξί άνοιγμα
- Κατανάλωση νερού ανά κύκλο: 45 λίτρα
- Επίπεδο θορύβου στυψίματος: 76 dB
- Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο: 58 dB
- Τεχνολογία ECO
- 15 προγράμματα πλυσίματος
- Διάρκεια προγράμματος Quick: 15 λεπτά
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Δεξιά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 76 dB |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 58 dB |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 195 kWh |
| Μέση κατανάλωση νερού ανά έτος | 10337 l |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Τεχνολογία | 3D AquaTronic |
| Προγράμματα πλύσης | 15 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 53 cm |
| Βάρος | 70 Kg |
| Κατανάλωση ενέργειας / 100 πλύσεις | 69 kWh |
| Κατηγορία απόδοσης στεγνώματος | C, C |