- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Deschiderea trapei | Dreapta |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 76 dB |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 58 dB |
| Consumul anual de energie | 195 kWh |
| Consumul mediu de apă pe an | 10337 l |
| Funcții | Start intarziat |
| Tehnologii | 3D AquaTronic |
| Programe de spălare | 15 |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Greutate | 70 Kg |
| Consum de energie / 100 de spălări | 69 kWh |
| Clasa de eficienta a uscării | C, C |