- Изчерпано

- Капацитет: 10 Kg
- Обороти при центрофугиране: 1200 об./мин.
- Размер:
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 64 см
- Регулация на оборотите и центрофугата
- Електронен дисплей
- Предно зареждане
- Бутон за включване/изключване/пауза
- Таймер за отложен старт
- Консумация на вода за цикъл: 52 литра
- Ниво на шума при центрофугиране: 74 dB
- 15 програми на изпиране:
Памук 90 C
Памук предпране
Памук ЕКО
Eco 20 C
Деликатни
Вълна
Изплакване
Антиалергична
Центрофугиране
Чувствителни дрехи/ръчно пране
Спортно облекло
Завивки
Блузи/ризи
Ежедневно 60 C
Quick-Бързо: време на програмата, 15 минути / 30 C
- Цвят: Бял
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Капацитет: 10 Kg
- Обороти при центрофугиране: 1200 об./мин.
- Размер:
Височина: 85 см
Ширина: 60 см
Дълбочина: 64 см
- Регулация на оборотите и центрофугата
- Електронен дисплей
- Предно зареждане
- Бутон за включване/изключване/пауза
- Таймер за отложен старт
- Консумация на вода за цикъл: 52 литра
- Ниво на шума при центрофугиране: 74 dB
- 15 програми на изпиране:
Памук 90 C
Памук предпране
Памук ЕКО
Eco 20 C
Деликатни
Вълна
Изплакване
Антиалергична
Центрофугиране
Чувствителни дрехи/ръчно пране
Спортно облекло
Завивки
Блузи/ризи
Ежедневно 60 C
Quick-Бързо: време на програмата, 15 минути / 30 C
- Цвят: Бял
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 10 Kg |
| Скорост на въртене | 1200 rpm |
| Отваряне на люк | Дясно |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 74 dB |
| Slim | Не |
| Енергиен клас | Енергиен клас C от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас C |
| Годишна енергийна консумация | 61 kWh |
| Ниво на шум при сушене | 74 dB |
| Функции | Регулатор на оборотите |
| Защитни функции | Сигнализация за грешка |
| Програми за изпиране | Вълна |
| Брой програми за изпиране | 15 |
| Времетраене бърза програма | 15 min |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 64 cm |
| Тегло | 74 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class C |