- Χωρίς απόθεμα

- Χωρητικότητα: 10 Kg
- Ταχύτητα στυψίματος: 1200 rpm.
- Μέγεθος:
Ύψος: 85 cm
Πλάτος: 60 cm
Βάθος: 64 cm
- Έλεγχος ταχύτητας και στυψίματος
- Ηλεκτρονική οθόνη
- Μπροστινή φόρτωση
- Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης/παύσης
- Χρονοδιακόπτης καθυστέρησης έναρξης
- Κατανάλωση νερού ανά κύκλο: 52 λίτρα
- Επίπεδο θορύβου στυψίματος: 74 dB
- 15 προγράμματα πλυσίματος:
Βαμβάκι 90 C
Βαμβακερή πρόπλυση
ECO βαμβάκι
Eco 20 C
Λεπτός
Κύμα
Πλύση
Αντιαλλεργικό
Φυγοκέντρηση
Λεπτά / πλύσιμο στο χέρι
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ
Κουβέρτες
Μπλούζες/πουκάμισα
Καθημερινά 60 C
Γρήγορη: χρόνος προγράμματος, 15 λεπτά / 30 C
- Ασπρο χρώμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Χωρητικότητα: 10 Kg
- Ταχύτητα στυψίματος: 1200 rpm.
- Μέγεθος:
Ύψος: 85 cm
Πλάτος: 60 cm
Βάθος: 64 cm
- Έλεγχος ταχύτητας και στυψίματος
- Ηλεκτρονική οθόνη
- Μπροστινή φόρτωση
- Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης/παύσης
- Χρονοδιακόπτης καθυστέρησης έναρξης
- Κατανάλωση νερού ανά κύκλο: 52 λίτρα
- Επίπεδο θορύβου στυψίματος: 74 dB
- 15 προγράμματα πλυσίματος:
Βαμβάκι 90 C
Βαμβακερή πρόπλυση
ECO βαμβάκι
Eco 20 C
Λεπτός
Κύμα
Πλύση
Αντιαλλεργικό
Φυγοκέντρηση
Λεπτά / πλύσιμο στο χέρι
ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ
Κουβέρτες
Μπλούζες/πουκάμισα
Καθημερινά 60 C
Γρήγορη: χρόνος προγράμματος, 15 λεπτά / 30 C
- Ασπρο χρώμα
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 10 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1200 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Δεξιά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 74 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση C από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία Γ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 61 kWh |
| Επίπεδο θορύβου κατά το στέγνωμα | 74 dB |
| Λειτουργίες | Ελεγκτής ταχύτητας |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Сигнализация за грешка |
| Προγράμματα πλύσης | Μαλί |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 15 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 64 cm |
| Βάρος | 74 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class C |