- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 10 Kg |
| Viteza de rotație | 1200 rpm |
| Deschiderea trapei | Dreapta |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 74 dB |
| Subţire | Nu |
| Clasa energetică | Clasa energetica C din gama A la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa C |
| Consumul anual de energie | 61 kWh |
| Nivelul de zgomot în timpul uscării | 74 dB |
| Funcții | Autoritatea de reglementare a cifrei de afaceri |
| Funcții de protecție | Eroare semnalizare |
| Programe de spălare | Val |
| Numărul de programe de spălare | 15 |
| Durată program rapid | 15 min |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 64 cm |
| Greutate | 74 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa C |