- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Перални с предно зареждане |
|
| Тип зареждане | Предно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6.5 Kg |
| Скорост на въртене | 800 rpm |
| Отваряне на люк | Ляво |
| Вид пералня | Стандартна |
| Ниво на шум при центрофуга | 80 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас E от гама A до G |
| Ефикастност при центрoфугиране | Клас D |
| Функции | Отложен старт |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Програми за изпиране | Памук |
| Брой програми за изпиране | 23 |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Тегло | 54 Kg |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |