- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6.5 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 800 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση E από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία D |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Προγράμματα πλύσης | Βαμβάκι |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Βάρος | 54 Kg |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |