- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Перални с предно зареждане |
|
| Tipul de încărcare | Față |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6.5 Kg |
| Viteza de rotație | 800 rpm |
| Deschiderea trapei | Stânga |
| Tipul de rufe | Standard |
| Nivelul de zgomot al centrifugei | 80 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica E din gama A pana la G |
| Eficiența centrifugării | Clasa D |
| Funcții | Start intarziat |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Programe de spălare | Bumbac |
| Numărul de programe de spălare | 23 |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Greutate | 54 Kg |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |