- -12,27 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стъкло |
| Мощност | 6000 W |
| Функции | Таймер, Автоматично изключване, Индикатор за остатъчна топлина |
| Захранващо напрежение | 220-240V 50Hz / 60Hz |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Горно |
| Нива на мощност | 9 |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1800 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1200 W |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 59 cm |
| Размери за вграждане (В x Ш x Д) | Ш/Д: 56.5 x 49.5 cm |
| Гаранция | 60 месеца |