- -12,27 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Sticlă |
| Putere | 6000 W |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Indicator de căldură reziduală |
| Tensiune alimentare | 220-240V 50Hz / 60Hz |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Arzator mare | 2 |
| Arzator mic | 2 |
| Putere arzator mare | 1800 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 6 cm |
| Latime | 59 cm |
| Dimensiuni spatiu incastrare | Ш/Д: 56.5 x 49.5 cm |
| Garanție | 60 luni |