- -12,27 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Εξουσία | 6000 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V 50Hz / 60Hz |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 59 cm |
| Διαστάσεις εγκατάστασης (Υ x Π x Β) | Ш/Д: 56.5 x 49.5 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |