- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика, Стъкло |
| Мощност | 6.6 kW |
| Функции | Таймер |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Брой нагреватели | 4 |
| Брой зони за готвене | 4 |
| Височина | 5.2 cm |
| Дълбочина | 52 cm |
| Тегло | 5 Kg |