- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 6,6 kW
- Tip: Electric
- Montare: Încorporabilă
- Zone: 4
- Comandă: Slider tactil (comandă glisantă)
- Număr de trepte de putere: 9
- Temporizator: Până la 90 min
- Dimensiuni (HxLxA): 5,2 x 59 x 52 cm
- Greutate: 5 kg
- Culoare: Negru
Zone de încălzire:
- 1 zonă ovală: 27 x 16,5 cm
- 1 zonă dublă: 23 cm
- 2 zone de încălzire: 16,5 cm
Dimensiuni de încorporare:
- Lățime de încorporare: 560 mm (56,0 cm)
- Adâncime de încorporare: 490 mm (49,0 cm)
- Grosime minimă a blatului: 30 mm (3,0 cm)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 6.6 kW |
| Functii | Temporizator |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
| Inaltime | 5.2 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Greutate | 5 Kg |