- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 6,6 kW
- Τύπος: Ηλεκτρικό
- Εγκατάσταση: Εντοιχισμένο
- Εστίες/καυστήρες: 4/0
- Χειριστήριο: Αφής Slider (συρόμενο χειριστήριο)
- Αριθμός βαθμίδων ισχύος: 9
- Χρονοδιακόπτης: Έως 90 λεπτά
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 5,2 x 59 x 52 εκ.
- Βάρος: 5 kg
- Χρώμα: Μαύρο
Ζώνες θέρμανσης:
- 1 οβάλ ζώνη: 27 x 16,5 εκ.
- 1 διπλή ζώνη: 23 εκ.
- 2 ζώνες θέρμανσης: 16,5 εκ.
Διαστάσεις ενσωμάτωσης:
- Πλάτος ενσωμάτωσης: 560 mm (56,0 cm)
- Βάθος ενσωμάτωσης: 490 mm (49,0 cm)
- Ελάχιστο πάχος πάγκου: 30 mm (3,0 cm)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 6.6 kW |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Υψος | 5.2 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Βάρος | 5 Kg |