- -76,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Плотове |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Керамика |
| Съдържание пакет | 1 x Електрически плот |
| Мощност | 6.3 kW |
| Функции | Таймер |
| Енергиен клас | Клас A |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Захранване | Мрежово |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Брой зони за готвене | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 1 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Нормална нагревателна зона | 1 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 2.2 kW |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1.2 kW |
| Мощност на нормална нагревателна зона | 1.7 kW |
| Височина | 3.8 cm |
| Ширина | 57.6 cm |
| Дълбочина | 51.6 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 м |
| Тегло | 7.56 Kg |