- -76,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică |
| Continut pachet | 1 x Plot electric |
| Putere | 6.3 kW |
| Functii | Temporizator |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Ecran tactil |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Față |
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 2 |
| Arzator normal | 1 |
| Putere arzator mare | 2.2 kW |
| Putere arzator mic | 1.2 kW |
| Putere arzator normal | 1.7 kW |
| Inaltime | 3.8 cm |
| Latime | 57.6 cm |
| Adancime | 51.6 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 7.56 Kg |