- -76,69 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Ηλεκτρική εστία |
| Εξουσία | 6.3 kW |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Ενεργειακή κλάση | Κατηγορία Α |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2.2 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1.2 kW |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1.7 kW |
| Υψος | 3.8 cm |
| Πλάτος | 57.6 cm |
| Βάθος | 51.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,5 μ |
| Βάρος | 7.56 Kg |