- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Материал на кухината | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 3 Kg |
| Скорост на въртене | 160 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при пране | 39 dB |
| Енергиен клас | Енергиен клас A+++ от гама A+++ до D |
| Годишна енергийна консумация | 93.2 kWh |
| Ефективност при пране | Клас A |
| Програми за изпиране | Почистване |
| Брой програми за изпиране | 1 |
| Дълбочина | 32.3 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class A |