- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Υλικό κοιλότητας | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 3 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 160 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 39 dB |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A+++ από το εύρος A+++ έως D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 93.2 kWh |
| Απόδοση πλυσίματος | Κατηγορία Α |
| Προγράμματα πλύσης | Καθάρισμα |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 1 |
| Βάθος | 32.3 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class A |