- Stoc epuizat
Masina de spalat semiautomata cu centrifuga Ayco
- Putere: 121 W
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Masina de spalat semiautomata cu centrifuga Ayco
- Putere: 121 W
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Material cavitate | Plastic |
| Culoare | Fiu |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 3 Kg |
| Viteza de rotație | 160 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 39 dB |
| Clasa energetică | Clasa energetica A+++ din gama A+++ pana la D |
| Consumul anual de energie | 93.2 kWh |
| Eficiența spălării | Clasa A |
| Programe de spălare | Curățenie |
| Numărul de programe de spălare | 1 |
| Adâncime | 32.3 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa A |