- Изчерпано
Представяме ви полуавтоматичната пералня BROCK - компактна и удобна за пренасяне. Тази пералня е идеална за пътувания, къмпинги или за малки бани с ограничено пространство.
Снабдена с таймер с продължителност на цикъла до 15 минути, тази пералня ви осигурява бързо и ефективно пране на до 7 кг. С мощност на мотора от 350 W, пералнята е икономична и надеждна в работата си.
Полуавтоматичната пералня BROCK разполага с пластмасов корпус, който я прави лека и устойчива. Тихата работа на пералнята ви позволява да я използвате без притеснение от натрапчив шум. Механичният контрол предоставя лесно и удобно управление на пералнята.
Тази пералня е с високо качество на пране и ниска консумация на енергия и вода, което я прави икономична и екологично осъзнат избор.
Полуавтоматична пералня BROCK(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Представяме ви полуавтоматичната пералня BROCK - компактна и удобна за пренасяне. Тази пералня е идеална за пътувания, къмпинги или за малки бани с ограничено пространство.
Снабдена с таймер с продължителност на цикъла до 15 минути, тази пералня ви осигурява бързо и ефективно пране на до 7 кг. С мощност на мотора от 350 W, пералнята е икономична и надеждна в работата си.
Полуавтоматичната пералня BROCK разполага с пластмасов корпус, който я прави лека и устойчива. Тихата работа на пералнята ви позволява да я използвате без притеснение от натрапчив шум. Механичният контрол предоставя лесно и удобно управление на пералнята.
Тази пералня е с високо качество на пране и ниска консумация на енергия и вода, което я прави икономична и екологично осъзнат избор.
Полуавтоматична пералня BROCKТехническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял, Син |
| Предназначен за | Баня, Кухня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Времетраене таймер | 15 min |
| Височина | 80 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 46 cm |
| Тегло | 9.5 Kg |