- Stoc epuizat
Va prezentam masina de spalat semiautomata BROCK - compacta si usor de transportat. Aceasta masina de spalat este ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mici cu spatiu limitat.
Echipata cu un timer cu o durata de ciclu de pana la 15 minute, aceasta masina de spalat va ofera o spalare rapida si eficienta de pana la 7 kg. Cu o putere a motorului de 350 W, masina de spalat este economica si fiabila in functionarea sa.
Masina de spalat semiautomata BROCK are un corp din plastic care o face usoara si durabila. Functionarea silentioasa a masinii de spalat va permite sa o utilizati fara sa va faceti griji cu privire la zgomotul intruziv. Controlul mecanic ofera un control usor si convenabil al masinii de spalat.
Aceasta masina de spalat are o calitate ridicata a spalarii si un consum redus de energie si apa, ceea ce o face o alegere economica si constienta de mediu.
CARACTERISTICI
- Mica si usor de transportat
- Timer: 15 minute
- Putere motor: 350 W
- Capacitate de pana la 7 kg
- Corp din plastic
- Silentioasa
- Control mecanic
- Masina de spalat semiautomata ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mai mici, cu spatiu limitat
- Poate fi folosit acasa sau intr-o rulota
- Economic si sigur
- Picioare antiderapante
- Consum redus de energie si apa
- Spalare rufe de inalta calitate
- Dimensiune compacta: Inaltime: 80 cm, Latime: 40 cm, Adancime: 46 cm
- Greutate: 9,5 Kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Va prezentam masina de spalat semiautomata BROCK - compacta si usor de transportat. Aceasta masina de spalat este ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mici cu spatiu limitat.
Echipata cu un timer cu o durata de ciclu de pana la 15 minute, aceasta masina de spalat va ofera o spalare rapida si eficienta de pana la 7 kg. Cu o putere a motorului de 350 W, masina de spalat este economica si fiabila in functionarea sa.
Masina de spalat semiautomata BROCK are un corp din plastic care o face usoara si durabila. Functionarea silentioasa a masinii de spalat va permite sa o utilizati fara sa va faceti griji cu privire la zgomotul intruziv. Controlul mecanic ofera un control usor si convenabil al masinii de spalat.
Aceasta masina de spalat are o calitate ridicata a spalarii si un consum redus de energie si apa, ceea ce o face o alegere economica si constienta de mediu.
CARACTERISTICI
- Mica si usor de transportat
- Timer: 15 minute
- Putere motor: 350 W
- Capacitate de pana la 7 kg
- Corp din plastic
- Silentioasa
- Control mecanic
- Masina de spalat semiautomata ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mai mici, cu spatiu limitat
- Poate fi folosit acasa sau intr-o rulota
- Economic si sigur
- Picioare antiderapante
- Consum redus de energie si apa
- Spalare rufe de inalta calitate
- Dimensiune compacta: Inaltime: 80 cm, Latime: 40 cm, Adancime: 46 cm
- Greutate: 9,5 Kg
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | alb, Fiu |
| Destinate pentru | Baie, Bucătărie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Durata temporizatorului | 15 min |
| Înălţime | 80 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 46 cm |
| Greutate | 9.5 Kg |