- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Προορίζεται για | Μπάνιο, Κουζίνα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 80 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 46 cm |
| Βάρος | 9.5 Kg |