- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял, Син |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 800 rpm, 1300 rpm |
| Отваряне на люк | Горна част |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Slim | Не |
| Функции | Таймер, Функция против намачкване |
| Защитни функции | Flood protection |
| Програми за изпиране | 10 |
| Брой програми за изпиране | 10 |
| Височина | 81.5 cm |
| Ширина | 70.5 cm |
| Дълбочина | 39 cm |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |