- -30,68 €
- Stoc epuizat
Va prezentam masina de spalat semi-automata Lamarque - compacta si usor de transportat. Aceasta masina de spalat este ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mici cu spatiu limitat.
Dotata cu cronometru, aceasta masina de spalat va ofera o spalare rapida si eficienta de pana la 7 kg. Cu o putere a motorului de 360 W, masina de spalat este economica si fiabila in functionarea sa.
Masina de spalat semiautomata Lamarque are un corp din plastic care o face usoara si durabila. Functionarea silentioasa a masinii de spalat va permite sa o utilizati fara sa va faceti griji cu privire la zgomotul intruziv. Controlul mecanic ofera un control usor si convenabil al masinii de spalat.
Aceasta masina de spalat are o calitate ridicata a spalarii si un consum redus de energie si apa, ceea ce o face o alegere economica si constienta de mediu.
CARACTERISTICI
- Mic si usor de transporta
- Centrifuga: 800-1300 rpm/min
- Temporizator
- Putere motor: 360 W
- Capacitate de pana la 7 kg
- Corp din plastic
- Functionare linistita
- Control mecanic
- Masina de spalat semi-automata ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mai mici, cu spatiu limitat
- Poate fi folosit acasa sau intr-o rulota
- Economic si sigur
- Picioare antiderapante
- Consum redus de energie si apa
- Rufe de inalta calitate
- Dimensiune compacta: Inaltime 81,5 cm, Latime 70,5 cm, Adancime 39 cm
- Greutate: 17 Kg
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: Alb/gri
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Va prezentam masina de spalat semi-automata Lamarque - compacta si usor de transportat. Aceasta masina de spalat este ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mici cu spatiu limitat.
Dotata cu cronometru, aceasta masina de spalat va ofera o spalare rapida si eficienta de pana la 7 kg. Cu o putere a motorului de 360 W, masina de spalat este economica si fiabila in functionarea sa.
Masina de spalat semiautomata Lamarque are un corp din plastic care o face usoara si durabila. Functionarea silentioasa a masinii de spalat va permite sa o utilizati fara sa va faceti griji cu privire la zgomotul intruziv. Controlul mecanic ofera un control usor si convenabil al masinii de spalat.
Aceasta masina de spalat are o calitate ridicata a spalarii si un consum redus de energie si apa, ceea ce o face o alegere economica si constienta de mediu.
CARACTERISTICI
- Mic si usor de transporta
- Centrifuga: 800-1300 rpm/min
- Temporizator
- Putere motor: 360 W
- Capacitate de pana la 7 kg
- Corp din plastic
- Functionare linistita
- Control mecanic
- Masina de spalat semi-automata ideala pentru calatorii, camping sau pentru bai mai mici, cu spatiu limitat
- Poate fi folosit acasa sau intr-o rulota
- Economic si sigur
- Picioare antiderapante
- Consum redus de energie si apa
- Rufe de inalta calitate
- Dimensiune compacta: Inaltime 81,5 cm, Latime 70,5 cm, Adancime 39 cm
- Greutate: 17 Kg
- Tensiune de alimentare: 220-240 V, 50-60 Hz
- Culoare: Alb/gri
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | alb, Fiu |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 800 rpm, 1300 rpm |
| Deschiderea trapei | Top |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Subţire | Nu |
| Funcții | Temporizator, Функция против намачкване |
| Funcții de protecție | Flood protection |
| Programe de spălare | 10 |
| Numărul de programe de spălare | 10 |
| Înălţime | 81.5 cm |
| Lăţime | 70.5 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |