- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 800 rpm, 1300 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Λεπτός | Οχι |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Функция против намачкване |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Flood protection |
| Προγράμματα πλύσης | 10 |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 10 |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 70.5 cm |
| Βάθος | 39 cm |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |