- -20,45 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Баня |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Височина | 79.5 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 45.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |