- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Υψος | 79.5 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 45.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |