- -20,45 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Culoare | alb |
| Destinate pentru | Baie |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Înălţime | 79.5 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Garanție | 24 luni |