
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 6 Kg |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Височина | 76.5 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 45.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |