
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Culoare | alb, Fiu |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 6 Kg |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Înălţime | 76.5 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Garanție | 24 luni |