
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6 Kg |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Υψος | 76.5 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 45.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |