- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Полуавтоматични перални машини |
|
| Тип зареждане | Горно |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Капацитет на зареждане | 7 Kg |
| Скорост на въртене | 1000 rpm |
| Вид пералня | Полуавтоматична |
| Ниво на шум при пране | 30 dB |
| Slim | Не |
| Годишна енергийна консумация | 103 kWh |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Дълбочина | 48 cm |