- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Полуавтоматични перални машини |
|
| Tipul de încărcare | Top |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Capacitate de încărcare | 7 Kg |
| Viteza de rotație | 1000 rpm |
| Tipul de rufe | Semiautomat |
| Nivelul de zgomot în timpul spălării | 30 dB |
| Subţire | Nu |
| Consumul anual de energie | 103 kWh |
| Funcții de protecție | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adâncime | 48 cm |