- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 7 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Επίπεδο θορύβου κατά το πλύσιμο | 30 dB |
| Λεπτός | Οχι |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 103 kWh |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 48 cm |